KRIJO SHPALLJE

Compare Listings

xhevahir

GRSH at Badigard

+TOKA ESHTE E PERSHTAÇME PER CDO LLOJ AKTIVITETI APO BIZNESI.. +REZIDENCE+FERME +LEJE NDERTIMI NE ATE ZONE. +NDOLLET PRANE RR:TALE LEZHE 2.3 KM NGA #BREGDETI_TALE + MUND TE BEJ NDRRIM ME OBJ BANIMI APO BIZNESE NE TIRANE. + TOKA JEPET DHE ME KESTE NE € APO ME PJESE TE NDRYSHME SIPERFAQE Çmimi 24€ metri I diskutueshem INFO NR 00355 694137022 VIBER+ Wcap

m2: 8000

Tokë

Xhevahir Hocha

4 years më parë

m2: 8000

Tokë

4 years më parë


Translate »