KRIJO SHPALLJE

Çmimi: Nga to

Compare Listings

OKAZION SHITET 8000m2 TOKE ARE ME ÇERTEFIKAT PRONESIE

Rruga për Tale, Albania
24€

Përshkrimi

+TOKA ESHTE E PERSHTAÇME PER CDO LLOJ
AKTIVITETI APO BIZNESI..
+REZIDENCE+FERME +LEJE NDERTIMI NE ATE ZONE.
+NDOLLET PRANE RR:TALE LEZHE 2.3 KM NGA #BREGDETI_TALE
+ MUND TE BEJ NDRRIM ME OBJ BANIMI APO BIZNESE NE TIRANE.
+ TOKA JEPET DHE ME KESTE NE € APO ME PJESE TE NDRYSHME SIPERFAQE
Çmimi 24€ metri
I diskutueshem
INFO
NR 00355 694137022 VIBER+ Wcap

  • Adresa: Rruga për Tale, Albania
  • Shteti: Albania

Detajet

Përditësuar më February 23, 2020 at 2:04 am

  • Çmimi: 24€
  • Sipërfaqja: 8000 m2
  • Sipërfaqja e tokës: 0 m2
  • Lloji: Tokë
  • Statusi: Në shitje

Shikimet

Kontakto

Xhevahir Hocha
Xhevahir Hocha
06941370220694137022

Enquire about this property

Similar Properties

15,000€

6 ari truall ne shitje te Princi I Arberit,Prishtine

Hotel Princi i Arbërit, 27 Nëntori, Pristina

m2: 600

Tokë

777

11 months më parë

15,000€

m2: 600

Tokë

777

11 months më parë

15,000€

Troll ne Brezovice ,4 ari ne shitje.

Brezovica Ski Resort, 210, Ferizaji

m2: 400

Tokë

777

2 years më parë

15,000€

m2: 400

Tokë

777

2 years më parë

3,300€

Tokë

777

4 years më parë

3,300€

777

4 years më parë


Nuk ka vlerësime ( 0 nga 5 )

Translate »