CREATE PROPERTY

Price Range: From to

Compare Listings

Banesa ne shitje prane Ambasades Amerikane,Prishtine

Arberi, Pristina
255,000€

Description

Banesë në shitje ,
Mirë e mobiluar dhe e rregulluar me shije,
Gjindet në Arbëri përballë Ambasadës Amerikane dhe Komunës së re të Prishtinës,
126 m2
3 dhoma gjumi,2 banjo,depo,2 ballkona ,pamje nga të tri anët.
Çmimi 255 mijë euro
Kontakt
043860002
045584613
metrobios@hotmail.com

  • Address: Arberi, Pristina
  • Zip/Postal Code: 10000
  • Neighborhood: Arberi

Detail

Updated on April 9, 2023 at 8:16 pm

  • Price: 255,000€
  • Property Size: 126 m2
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 2
  • Property Type: Banesë
  • Property Status: Në shitje

Additional details

  • Depo: Depo

Page Views

Contact info

777
777
045 584 613 045 584 7190037745584613
Facebook

Enquire about this property

Similar Properties

300€

Bed: 1Bath: 1m2: 65

Banesë

777

5 years ago

300€

Bed: 1Bath: 1m2: 65

Banesë

777

5 years ago

760€

Beds: 2Baths: 2m2: 86

Banesë

777

4 years ago

760€

Beds: 2Baths: 2m2: 86

Banesë

777

4 years ago

250€

Bed: 1Bath: 1

Banesë

777

5 years ago

250€

Bed: 1Bath: 1

Banesë

777

5 years ago

600€

Beds: 5Baths: 3m2: 150

Banesë

777

4 years ago

600€

Beds: 5Baths: 3m2: 150

Banesë

777

4 years ago


No Review ( 0 out of 5 )

Write a Review

Login for Review
Translate »