KRIJO SHPALLJE

Çmimi: Nga to

Compare Listings

Banesa ne shitje prane Ambasades Amerikane,Prishtine

Arberi, Pristina
255,000€

Përshkrimi

Banesë në shitje ,
Mirë e mobiluar dhe e rregulluar me shije,
Gjindet në Arbëri përballë Ambasadës Amerikane dhe Komunës së re të Prishtinës,
126 m2
3 dhoma gjumi,2 banjo,depo,2 ballkona ,pamje nga të tri anët.
Çmimi 255 mijë euro
Kontakt
043860002
045584613
metrobios@hotmail.com

  • Adresa: Arberi, Pristina
  • Kodi Postar 10000
  • Në afërsi me: Arberi

Detajet

Përditësuar më April 9, 2023 at 8:16 pm

  • Çmimi: 255,000€
  • Sipërfaqja: 126 m2
  • Dhoma: 3
  • Banjo: 2
  • Lloji: Banesë
  • Statusi: Në shitje

Tè dhëna të tjera

  • Depo: Depo

Shikimet

Kontakto

777
777
045 584 613 045 584 7190037745584613
Facebook

Enquire about this property

Similar Properties

300€

Dhoma: 2Banjo: 1m2: 70

Banesë

777

5 years më parë

300€

Dhoma: 2Banjo: 1m2: 70

Banesë

777

5 years më parë

810€

Dhoma: 2Banjo: 2m2: 65

Banesë

777

2 years më parë

810€

Dhoma: 2Banjo: 2m2: 65

Banesë

777

2 years më parë

Dhoma: 2Banjo: 2m2: 80.5

Banesë

777

5 years më parë

700€

Dhoma: 2Banjo: 2m2: 80.5

Banesë

777

5 years më parë

60,000€

Bed: 1m2: 50

Banesë

777

4 years më parë

60,000€

Bed: 1m2: 50

Banesë

777

4 years më parë


Nuk ka vlerësime ( 0 nga 5 )

Translate »