CREATE PROPERTY

Price Range: From to

Compare Listings

Shitet toka ne Hajvali afer rruges

Hajvalia
10,000€

Description

SHITET TROLLI ne HAJVALI me siperfaqe prej 8,9 ari.Trolli gjendet afer magjistrales Prishtinë Gjilan
Trolli posedon
Rrugen e shtruar me kubëza
Kanalizim
Internet
Ujësjellës,rrymë etj.
Qmimi per ari eshte 10000 euro
Trolli eshtë me fletë poseduese dhe perkthimi mund te behet menjeherë tek pronari i ri. Trolli nuk eshte ne hipotek gjithmonë pronë shqiptari.

Kontakt

O45 584 613

045 584 719

metrobios@hotmail.com

  • Address: Hajvalia
  • Country: KV

Detail

Updated on December 16, 2018 at 11:14 am

  • Price: 10,000€
  • Land Area: 8.9 m2
  • Property Type: Tokë
  • Property Status: Në shitje

Page Views

Contact info

777
777
045 584 613 045 584 7190037745584613
Facebook

Enquire about this property

Similar Properties

2,500€

Tokë

777

3 years ago

2,500€

Tokë

777

3 years ago

1,100€
1,100€

m2: 245

Tokë

777

3 years ago

8,000€

Tokë

777

4 years ago

8,000€

Tokë

777

4 years ago

24€

m2: 8000

Tokë

Xhevahir Hocha

3 years ago

24€

m2: 8000

Tokë

3 years ago


No Review ( 0 out of 5 )

Write a Review

Login for Review
Translate »