KRIJO SHPALLJE

Çmimi: Nga to

Compare Listings

Shitet toka ne Hajvali afer rruges

Hajvalia
10,000€

Përshkrimi

SHITET TROLLI ne HAJVALI me siperfaqe prej 8,9 ari.Trolli gjendet afer magjistrales Prishtinë Gjilan
Trolli posedon
Rrugen e shtruar me kubëza
Kanalizim
Internet
Ujësjellës,rrymë etj.
Qmimi per ari eshte 10000 euro
Trolli eshtë me fletë poseduese dhe perkthimi mund te behet menjeherë tek pronari i ri. Trolli nuk eshte ne hipotek gjithmonë pronë shqiptari.

Kontakt

O45 584 613

045 584 719

metrobios@hotmail.com

  • Adresa: Hajvalia
  • Shteti: KV

Detajet

Përditësuar më December 16, 2018 at 11:14 am

  • Çmimi: 10,000€
  • Sipërfaqja e tokës: 8.9 m2
  • Lloji: Tokë
  • Statusi: Në shitje

Shikimet

Kontakto

777
777
045 584 613 045 584 7190037745584613
Facebook

Enquire about this property

Similar Properties

777

1 year më parë

777

1 year më parë

70,000€
70,000€

m2: 500

Tokë

2 years më parë

13,000€

Tokë

777

2 months më parë

13,000€

777

2 months më parë


Nuk ka vlerësime ( 0 nga 5 )