CREATE PROPERTY

Price Range: From to

Compare Listings

Super Penthaus Prishtine

Rruga B, Pristina
5€

Description

Në shitje;
Super Penthouse ne rrugen B, Prishtinë
157 m2 banim dhe rreth 400 m2 terrase
Ndertim i ri , perfundon para vitit te ri.
Çmimi me marrëveshje
Kontaktoni
+38343860002

  • Address: Rruga B, Pristina
  • Zip/Postal Code: 10000
  • Neighborhood: Royal mall

Detail

Updated on August 30, 2023 at 6:34 pm

  • Price: 5€
  • Property Size: 157 m2
  • Property Type: Apartment
  • Property Status: For Sell

Page Views

Contact info

777
777
045 584 613 045 584 7190037745584613
Facebook

Enquire about this property

Similar Properties

2,000€

testfidi

Skopje, Macedonia (FYROM)

m2: 2000

Apartment

bardhapreniqi

6 years ago

2,000€

m2: 2000

Apartment

6 years ago

4€

Beds: 5Baths: 4m2: 550

Apartment

777

4 years ago

4€

Beds: 5Baths: 4m2: 550

Apartment

777

4 years ago

34,000€

shitet prone ne tirane TST

Rruga Allaman Dervishi, Tirana, Albania

Bed: 1Bath: 1m2: 65

Apartment

tirane

6 years ago

34,000€

Bed: 1Bath: 1m2: 65

Apartment

6 years ago

1,800€
1,800€

m2: 200

Apartment

777

1 year ago


No Review ( 0 out of 5 )

Write a Review

Login for Review
Translate »