KRIJO SHPALLJE

Çmimi: Nga to

Compare Listings

Super Penthaus Prishtine

Rruga B, Pristina
5€

Përshkrimi

Në shitje;
Super Penthouse ne rrugen B, Prishtinë
157 m2 banim dhe rreth 400 m2 terrase
Ndertim i ri , perfundon para vitit te ri.
Çmimi me marrëveshje
Kontaktoni
+38343860002

  • Adresa: Rruga B, Pristina
  • Kodi Postar 10000
  • Në afërsi me: Royal mall

Detajet

Përditësuar më August 30, 2023 at 6:34 pm

  • Çmimi: 5€
  • Sipërfaqja: 157 m2
  • Lloji: Apartment
  • Statusi: Në shitje

Shikimet

Kontakto

777
777
045 584 613 045 584 7190037745584613
Facebook

Enquire about this property

Similar Properties

550€

Dhoma: 3Banjo: 2m2: 138

Apartment

777

2 years më parë

550€

Dhoma: 3Banjo: 2m2: 138

Apartment

777

2 years më parë

110,000€

Dhoma: 4Banjo: 2m2: 148

Apartment

durres

6 years më parë

110,000€

Dhoma: 4Banjo: 2m2: 148

Apartment

6 years më parë

1,300€

Dhoma: 2Banjo: 2m2: 140

Apartment

777

3 years më parë

1,300€

Dhoma: 2Banjo: 2m2: 140

Apartment

777

3 years më parë

85,000€

Dhoma: 4Banjo: 4m2: 165

Apartment

777

5 years më parë

85,000€

Dhoma: 4Banjo: 4m2: 165

Apartment

777

5 years më parë


Nuk ka vlerësime ( 0 nga 5 )

Translate »