CREATE PROPERTY

Price Range: From to

Compare Listings

Vilat 4 Familjare në GREEN COAST RESORT AND RESIDENCES ,Vlore-Shqiperi

Vlora, Pristina
176,756€

Description

Vilat 4 Familjare në Green Coast janë të ndërtuara në të njëjtin stil unik si vilat e tjera, me arkitekturë bashkëkohore, kopsht privat dhe pamje panoramike të detit Jon dhe të Llogarasë. Këto  vila janë të organizuara dhe të përshtatshme për çiftet e reja dhe familjet e vogla.

Vend parkimi i dedikuar për secilën njësi banimi.

Oferta e mëposhtme lidhet ngushtë me karakteristikat e kësaj godine:

 • Vendndodhje e favorshme në resort;
 • Panoramë e mrekullueshme e detit dhe e malit;
 • Akses i shpejtë për në plazh, shëtitore dhe njësitë e shërbimit.

 

 • Të dhënat për Vilën 4F Familjare

 

 

Të dhënat Vila 4 Familjare   110/1
Sipërfaqe totale ndërtimi 75.2m2
Sipërfaqe toke 123m2
Poste parkimi të hapura 1
Pozicionimi ne godine Kati 0
 

 

Përbërja e Vilës 4 Familjare

   Dhomë gatimi /ndenjeje       1
Dhome gjumi                        1
Tualet                                    1
Verande                                 1
Çmimi Standard 176,756
Pagesa me nënshkrim kontrate
Financim Mundësi financimi: Deri në 70% të çmimit  me norma preferenciale interesi deri në 30 vite, me dhe pa kolateral.

 

 

 • Address: Vlora, Pristina
 • Zip/Postal Code: 9400
 • Neighborhood: PLazhi
 • Country: KV

Detail

Updated on September 24, 2020 at 11:22 pm

 • Price: 176,756€
 • Property Size: 75 m2
 • Land Area: 123 m2
 • Bedrooms: 1
 • Bathrooms: 1
 • Property Type: Villë
 • Property Status: Në shitje

Page Views

Contact info

777
777
045 584 613 045 584 7190037745584613
Facebook

Enquire about this property

Similar Properties

342,911€

Beds: 2Baths: 2m2: 152

Villë

777

10 months ago

342,911€

Beds: 2Baths: 2m2: 152

Villë

777

10 months ago

95,000€

Shitet villa në Brezovicë

Brezovicë, Rruga e Brezovicës, Ferizaji

Beds: 3Baths: 2m2: 149

Vila

777

3 years ago

95,000€

Beds: 3Baths: 2m2: 149

Vila

777

3 years ago


No Review ( 0 out of 5 )

Write a Review

Login for Review
Translate »