KRIJO SHPALLJE

Çmimi: Nga to

Compare Listings

Vilat 4 Familjare në GREEN COAST RESORT AND RESIDENCES ,Vlore-Shqiperi

Vlora, Pristina
176,756€

Përshkrimi

Vilat 4 Familjare në Green Coast janë të ndërtuara në të njëjtin stil unik si vilat e tjera, me arkitekturë bashkëkohore, kopsht privat dhe pamje panoramike të detit Jon dhe të Llogarasë. Këto  vila janë të organizuara dhe të përshtatshme për çiftet e reja dhe familjet e vogla.

Vend parkimi i dedikuar për secilën njësi banimi.

Oferta e mëposhtme lidhet ngushtë me karakteristikat e kësaj godine:

 • Vendndodhje e favorshme në resort;
 • Panoramë e mrekullueshme e detit dhe e malit;
 • Akses i shpejtë për në plazh, shëtitore dhe njësitë e shërbimit.

 

 • Të dhënat për Vilën 4F Familjare

 

 

Të dhënat Vila 4 Familjare   110/1
Sipërfaqe totale ndërtimi 75.2m2
Sipërfaqe toke 123m2
Poste parkimi të hapura 1
Pozicionimi ne godine Kati 0
 

 

Përbërja e Vilës 4 Familjare

   Dhomë gatimi /ndenjeje       1
Dhome gjumi                        1
Tualet                                    1
Verande                                 1
Çmimi Standard 176,756
Pagesa me nënshkrim kontrate
Financim Mundësi financimi: Deri në 70% të çmimit  me norma preferenciale interesi deri në 30 vite, me dhe pa kolateral.

 

 

 • Adresa: Vlora, Pristina
 • Kodi Postar 9400
 • Në afërsi me: PLazhi
 • Shteti: KV

Detajet

Përditësuar më September 24, 2020 at 11:22 pm

 • Çmimi: 176,756€
 • Sipërfaqja: 75 m2
 • Sipërfaqja e tokës: 123 m2
 • Dhoma: 1
 • Banjo: 1
 • Lloji: Villë
 • Statusi: Në shitje

Shikimet

Kontakto

777
777
045 584 613 045 584 7190037745584613
Facebook

Enquire about this property

Similar Properties

342,911€

Dhoma: 2Banjo: 2m2: 152

Villë

777

4 years më parë

342,911€

Dhoma: 2Banjo: 2m2: 152

Villë

777

4 years më parë

Dhoma: 3Banjo: 1m2: 100

Villë

777

1 year më parë

Dhoma: 3Banjo: 1m2: 100

Villë

777

1 year më parë

59,500€

Dhoma: 3Banjo: 2m2: 105

Villë

777

1 year më parë

59,500€

Dhoma: 3Banjo: 2m2: 105

Villë

777

1 year më parë

47,000€

Dhoma: 3Banjo: 2m2: 108

Villë

777

3 years më parë

47,000€

Dhoma: 3Banjo: 2m2: 108

Villë

777

3 years më parë


Nuk ka vlerësime ( 0 nga 5 )

Translate »