KRIJO SHPALLJE

Çmimi: Nga to

Compare Listings

Rëndit:
59,500€

Bed: 1Banjo: 1m2: 55

Banesë

777

2 weeks më parë

59,500€

Bed: 1Banjo: 1m2: 55

Banesë

777

2 weeks më parë

1,090€

Banes e gatshme per banim Prishtine

Spitali Amerikan, Prishtinë

Dhoma: 3Banjo: 2m2: 139

Banesë

777

2 weeks më parë

1,090€

Dhoma: 3Banjo: 2m2: 139

Banesë

777

2 weeks më parë

75,000€

Bed: 1Banjo: 1m2: 69

Banesë

777

3 weeks më parë

75,000€

Bed: 1Banjo: 1m2: 69

Banesë

777

3 weeks më parë

888€

Rzetelna dhe gwarantowana ofrojnë kredytowa.

888887000 Bung Bon, Nong Suea, Province de Pathum Thani, Thaïlande

Dhoma: 8Banjo: 8m2: 888

Apartment

engela

3 weeks më parë

888€

Dhoma: 8Banjo: 8m2: 888

Apartment

3 weeks më parë

399,000€

Dhoma: 4Banjo: 4m2: 300

Shtëpi

777

2 months më parë

399,000€

Dhoma: 4Banjo: 4m2: 300

Shtëpi

777

2 months më parë

15,000€

6 ari truall ne shitje te Princi I Arberit,Prishtine

Hotel Princi i Arbërit, 27 Nëntori, Pristina

m2: 600

Tokë

777

2 months më parë

15,000€

m2: 600

Tokë

777

2 months më parë

Dhoma: 4Banjo: 3m2: 139

Apartment

Sab

3 months më parë

Dhoma: 4Banjo: 3m2: 139

Apartment

Sab

3 months më parë

66,500€

m2: 765

Tokë

777

3 months më parë

66,500€

m2: 765

Tokë

777

3 months më parë

990€

Dhoma: 3Banjo: 2m2: 112

Banesë

777

6 months më parë

990€

Dhoma: 3Banjo: 2m2: 112

Banesë

777

6 months më parë


Translate »