KRIJO SHPALLJE

Çmimi: Nga to

Compare Listings

Banes me qera

250€

PĂ«rshkrimi

Jepet banesa me qera 🏠
🏠 Banesa ka dy dhoma gjumi, sallon e kuzhin, ballkon dhe banjo
👉📍Adresa: Rrugës për Gërmi (Te hamburger ABA)

💰📌Cmimi 250 €

✍️📞Për detaje kontaktoni në numrat
+383 45 584 719

045 584 719
045 584 613

✉metrobios@hotmail.com

METROBIOS

Adresa

  • Shteti: KV

Detajet

Përditësuar më November 17, 2020 at 6:09 pm

  • Çmimi: 250€
  • Lloji: Apartment
  • Statusi: Me qera

Shikimet

Kontakto

777
777
045 584 613 045 584 7190037745584613
Facebook

Enquire about this property

Similar Properties

4€

m2: 149

Apartment

777

2 years më parë

4€

m2: 149

Apartment

777

2 years më parë

52,020€

Bed: 1Banjo: 1m2: 34

Apartment

777

4 years më parë

52,020€

Bed: 1Banjo: 1m2: 34

Apartment

777

4 years më parë

1€

Dhoma: 3Banjo: 2m2: 190

Apartment

777

1 year më parë

1€

Dhoma: 3Banjo: 2m2: 190

Apartment

777

1 year më parë

80,000€

Shitet Apartament 2+1 OKAZION

Rruga Pandeli Cale, Tirana, Albania

Dhoma: 2Banjo: 1m2: 72

Apartment

Xhevair

3 months më parë

80,000€

Dhoma: 2Banjo: 1m2: 72

Apartment

3 months më parë


Nuk ka vlerësime ( 0 nga 5 )

Translate »