KRIJO SHPALLJE

Çmimi: Nga to

Compare Listings

apartament luksoz, me qera ne lagjen Arberia,Prishtine

Prishtina
750€

Përshkrimi

ka 120 m2

2 dhoma gjumi , sallon , kuzhine ,banjo , oborr , pishine ne shfrytezim , garazhe per veture dhe ballkone.

qmimi ; 750 euro ne muaj

per afatgjate kontakto

045584613 /  045584719

metrobios@hotmail.com

 

  • Adresa: Prishtina
  • Shteti: KV

Detajet

Përditësuar më July 31, 2018 at 2:07 pm

  • Çmimi: 750€
  • Sipërfaqja: 120 m2
  • Dhoma: 2
  • Banjo: 1
  • Garazha: 1
  • Lloji: Apartment
  • Statusi: Me qera

Karakteristikat

Shikimet

Kontakto

777
777
045 584 613 045 584 7190037745584613
Facebook

Enquire about this property

Similar Properties

2,000€

testfidi

Skopje, Macedonia (FYROM)

m2: 2000

Apartment

bardhapreniqi

4 years më parë

2,000€

m2: 2000

Apartment

4 years më parë

200€

m2: 20

Apartment

admin

3 years më parë

200€

m2: 20

Apartment

3 years më parë

48,800€

Bed: 1Banjo: 1m2: 51.35

Apartment

sofia

4 years më parë

48,800€

Bed: 1Banjo: 1m2: 51.35

Apartment

4 years më parë

550€

Dhoma: 3Banjo: 2m2: 138

Apartment

777

2 months më parë

550€

Dhoma: 3Banjo: 2m2: 138

Apartment

777

2 months më parë


Nuk ka vlerësime ( 0 nga 5 )

Translate »