KRIJO SHPALLJE

Çmimi: Nga to

Compare Listings

banes pent house ne shitje , ne lagjen e spitalit

850€

Përshkrimi

Banesa ne shitje, 141m² ne katin me te larte posedon Ashenor, 2 Dhoma Gjumi ,1 Dhome te ndenjes, 2 Banjo dhe 2 Ballkone + Garazhe per Veture çmimi eshte 850€ m² Gjendet ne Lagjen e Spitalit Rr.”Muharrem Fejza”
045 584 613
0037744760020 viber,WhatsApp
045 584 719
metrobios@hotmail.com

Adresa

  • Kodi Postar 10000

Detajet

Përditësuar më May 13, 2020 at 9:08 pm

  • Çmimi: 850€
  • Dhoma: 2
  • Lloji: Banesë
  • Statusi: Në shitje

Shikimet

Kontakto

777
777
045 584 613 045 584 7190037745584613
Facebook

Enquire about this property

Similar Properties

280€

Dhoma: 3Banjo: 2m2: 110

Banesë

777

4 years më parë

280€

Dhoma: 3Banjo: 2m2: 110

Banesë

777

4 years më parë

31,000€

Bed: 1Banjo: 1m2: 65

Banesë

777

3 years më parë

31,000€

Bed: 1Banjo: 1m2: 65

Banesë

777

3 years më parë

49,500€

Dhoma: 2Banjo: 1m2: 89

Banesë

777

5 years më parë

49,500€

Dhoma: 2Banjo: 1m2: 89

Banesë

777

5 years më parë

790€

Dhoma: 2Banjo: 1m2: 78

Banesë

777

5 years më parë

790€

Dhoma: 2Banjo: 1m2: 78

Banesë

777

5 years më parë


Nuk ka vlerësime ( 0 nga 5 )

Translate »