KRIJO SHPALLJE

Çmimi: Nga to

Compare Listings

Banesa exclusive ne Arberi afer komuna se re Prishtinë

Arberi, Prishtina
1,020€

Përshkrimi

Metrobios real estate shpall ne shitje banesat nga;

Residenca ALBDIZAJN, e cila ofron hapësira të gjelbëruara poashtu hapësira rekreacioni për të gjithë ju që vendosni të banoni në residencen tonë me një pamje magjepëse të gjithë kryeqytetit.

Nga banesat e “Alb Dizajn Residence” do ta shijoni diellin apo pamjen e bukur çdo ditë përgjatë gjithë vitit.

Na vizitoni dhe do të bindeni

Kudjes të vecantë i është kushtuar këndit të lojërave dhe argëtimit, që fëmijët tuaj të kalojnë ditë të bukura në rrezet e diellit në ditët sikur kjo e sotmja..

Po ua prezentojme banesen;

64.4 m2 kati I pare,

Çmimi 1020 eur/m2

045 584 613

045 584 719

metrobios@hotmail.com

 

 • Adresa: Arberi, Prishtina
 • Kodi Postar 10000
 • Në afërsi me: komuna e re

Detajet

Përditësuar më April 17, 2019 at 8:35 pm

 • Çmimi: 1,020€
 • Sipërfaqja: 64.4 m2
 • Dhoma: 1
 • Banjo: 1
 • Viti i ndërtimit: 2019
 • Lloji: Banesë
 • Statusi: Në shitje

Shikimet

777
777
045 584 613 045 584 7190037745584613
Facebook

Enquire about this property

Similar Properties

55,000€

Dhoma: 2Banjo: 2m2: 83

Banesë

777

2 years më parë

55,000€

Dhoma: 2Banjo: 2m2: 83

Banesë

2 years më parë

110,000€

m2: 95

Banesë

777

3 years më parë

110,000€

m2: 95

Banesë

3 years më parë

650€

m2: 104

Banesë

777

2 years më parë

m2: 104

Banesë

2 years më parë

150,000€

Dhoma: 3Banjo: 1m2: 97

Banesë

777

3 years më parë

150,000€

Dhoma: 3Banjo: 1m2: 97

Banesë

3 years më parë


Nuk ka vlerësime ( 0 nga 5 )

  Translate »