KRIJO SHPALLJE

Çmimi: Nga to

Compare Listings

Banesa me qera ne Arberi afer komunes se re Prishtinë

Arberi, Prishtina
650€

Përshkrimi

Banese me qera për ju ne lagjen Arberia-Prishtinë,në afërsi te komunes se re .

Banesa ka 100 m2 banim dhe 50 m2 terrace,dy dhoma gjumi, dy banjo,korridor,shpajz.,sallon,kuzhinë.

Çmimi 650 eur/muaj

Me garazhe

045 584 614

045 584 719

metrobios@hotmail.com

  • Adresa: Arberi, Prishtina
  • Kodi Postar 10000
  • Në afërsi me: Arberi

Detajet

Përditësuar më July 13, 2019 at 8:20 am

  • Çmimi: 650€
  • Sipërfaqja: 150 m2
  • Dhoma: 2
  • Banjo: 2
  • Garazha: 1
  • Lloji: Banesë
  • Statusi: Me qera

Shikimet

Kontakto

777
777
045 584 613 045 584 7190037745584613
Facebook

Enquire about this property

Similar Properties

88,500€

Shitet banese – Bregu i Diellit

Bregu i Diellit, Prishtinë

Dhoma: 2Banjo: 2m2: 86

Banesë

777

5 years më parë

88,500€

Dhoma: 2Banjo: 2m2: 86

Banesë

777

5 years më parë

Dhoma: 3Banjo: 2m2: 150

Banesë

777

3 years më parë

Dhoma: 3Banjo: 2m2: 150

Banesë

777

3 years më parë

319€

Dhoma: 2Banjo: 1m2: 80

Banesë

777

4 years më parë

319€

Dhoma: 2Banjo: 1m2: 80

Banesë

777

4 years më parë

135,000€

Dhoma: 3Banjo: 2m2: 120

Banesë

777

6 years më parë

135,000€

Dhoma: 3Banjo: 2m2: 120

Banesë

777

6 years më parë


Nuk ka vlerësime ( 0 nga 5 )

Translate »