KRIJO SHPALLJE

Çmimi: Nga to

Compare Listings

Banesa me qera ne breg të diellit Prishtinë

Bregu i Diellit, Prishtina
350€

Përshkrimi

Banesë me Qera në lagjen – Bregu i Diellit,në afersi te Royal Mall.
Banesa posedon
Sallon dhe kuzhinë, 3 dhoma gjumi, Banjo, Wc, Shpajz.
Banesa posedon 106 m².
Gjendet në katin e 9- të.
E pa banuar më parë e mobiluar si në foto!
Hapsirë parkingu,Nxemje qendrore!
Çmimi 350 euro/ muaji
Lëshohet vetëm për familjar!

Telefoni kontaktues: 045 584 613
045 584 719

metrobios@hotmail.com

  • Adresa: Bregu i Diellit, Prishtina
  • Kodi Postar 10000
  • Në afërsi me: Bregu i Diellit

Detajet

Përditësuar më November 22, 2019 at 11:42 pm

  • Çmimi: 350€
  • Sipërfaqja: 106 m2
  • Dhoma: 3
  • Banjo: 2
  • Lloji: Banesë
  • Statusi: Me qera

Shikimet

Kontakto

777
777
045 584 613 045 584 7190037745584613
Facebook

Enquire about this property

Similar Properties

165,000€

Dhoma: 3Banjo: 2m2: 91

Banesë

777

5 years më parë

165,000€

Dhoma: 3Banjo: 2m2: 91

Banesë

777

5 years më parë

795€

Dhoma: 2Banjo: 2m2: 90

Banesë

777

3 years më parë

795€

Dhoma: 2Banjo: 2m2: 90

Banesë

777

3 years më parë

500€

Bed: 1Banjo: 2m2: 66

Banesë

777

2 years më parë

500€

Bed: 1Banjo: 2m2: 66

Banesë

777

2 years më parë

148,500€

Dhoma: 4Banjo: 2m2: 125

Banesë

777

3 years më parë

148,500€

Dhoma: 4Banjo: 2m2: 125

Banesë

777

3 years më parë


Nuk ka vlerësime ( 0 nga 5 )

Translate »