KRIJO SHPALLJE

Çmimi: Nga to

Compare Listings

Banesa me qera ne Fushë Kosovë

Fushë Kosovë
230€

Përshkrimi

Metrobios shpall me qera banes me qera ne Fushe Kosove

Banesa ka 1 dhome gjumi, sallon , kuzhin dhe 1 banjo
Banesa gjendet ne vend te mire Kati i 1 (pare)
Banesa eshte e rre

Çmimi 230 euro

Na kontaktoni:
045 584 613
056 584 719

metrobios@hotmail.com

METROBIOS

  • Adresa: Fushë Kosovë
  • Kodi Postar 10000
  • Në afërsi me: Model Slovenia

Detajet

Përditësuar më January 21, 2019 at 5:48 pm

  • Çmimi: 230€
  • Sipërfaqja: 65 m2
  • Dhoma: 1
  • Banjo: 1
  • Lloji: Banesë
  • Statusi: Me qera

Shikimet

Kontakto

777
777
045 584 613 045 584 7190037745584613
Facebook

Enquire about this property

Similar Properties

56,000€

Dhoma: 3Banjo: 2m2: 135

Banesë

777

6 years më parë

56,000€

Dhoma: 3Banjo: 2m2: 135

Banesë

777

6 years më parë

80,635€

Dhoma: 2Banjo: 2m2: 81.45

Banesë

SRE

3 months më parë

80,635€

Dhoma: 2Banjo: 2m2: 81.45

Banesë

SRE

3 months më parë

250€

Dhoma: 2Banjo: 1m2: 80

Banesë

777

5 years më parë

250€

Dhoma: 2Banjo: 1m2: 80

Banesë

777

5 years më parë

65,000€

Dhoma: 2m2: 62

Banesë

777

5 years më parë

65,000€

Dhoma: 2m2: 62

Banesë

777

5 years më parë


Nuk ka vlerësime ( 0 nga 5 )

Translate »