KRIJO SHPALLJE

Çmimi: Nga to

Compare Listings

Banesa në shitje -me flete poseduese Fushë Kosovë

Fushë Kosovë
31,000€

Përshkrimi

– Banesa në shitje -me flete poseduese Fushë Kosovë

•Banesat është me madhësi dhe ka këtë perm
bajtje:
– 60.84m2 me nje dhoma gjumi sallon me kuzhine
– kati-2 dhe 3
Cmimi -31000 euro

•Banesa është e Gateshme

Për më shumë na kontaktoni
045 584 613
045 584 719
metrobios@hotmail.com

  • Adresa: Fushë Kosovë
  • Kodi Postar 12000
  • Në afërsi me: Mihajl Grameno
  • Shteti: KV

Detajet

Përditësuar më June 29, 2021 at 10:40 am

  • Çmimi: 31,000€
  • Sipërfaqja: 61 m2
  • Dhoma: 1
  • Banjo: 1
  • Lloji: Banesë
  • Statusi: Në shitje

Shikimet

Kontakto

777
777
045 584 613 045 584 7190037745584613
Facebook

Enquire about this property

Similar Properties

69,500€

Dhoma: 3Banjo: 2m2: 127

Banesë

777

4 years më parë

69,500€

Dhoma: 3Banjo: 2m2: 127

Banesë

777

4 years më parë

200€

Bed: 1Banjo: 1m2: 50

Banesë

777

3 years më parë

200€

Bed: 1Banjo: 1m2: 50

Banesë

777

3 years më parë

760€

Dhoma: 2Banjo: 2m2: 86

Banesë

777

3 years më parë

760€

Dhoma: 2Banjo: 2m2: 86

Banesë

777

3 years më parë

88,500€

Shitet banese – Bregu i Diellit

Bregu i Diellit, Prishtinë

Dhoma: 2Banjo: 2m2: 86

Banesë

777

4 years më parë

88,500€

Dhoma: 2Banjo: 2m2: 86

Banesë

777

4 years më parë


Nuk ka vlerësime ( 0 nga 5 )

Translate »