KRIJO SHPALLJE

Çmimi: Nga to

Compare Listings

Super oferte, banese ne shitje ne Prishtine

Muharrem Fejza, Prishtina
690€

Përshkrimi

Banese e bukur ,me nje plan shume te pershtatshëm dhe funksional.Gjendet ne lagjen e spitalit,rruga Muharrem Fejza, afer tregu grup.

Rënditja;

2 dhoma gjumi ,2 banjo,korridor, sallon,kuzhinë, ballkon, juglindje.

Çmimi promocional vetem 690 eur/m2

045 584 613

045 584 719

metrobios@hotmail.com

  • Adresa: Muharrem Fejza, Prishtina
  • Kodi Postar 10000
  • Në afërsi me: Lagjja e Spitalit

Detajet

Përditësuar më December 9, 2019 at 9:37 pm

  • Çmimi: 690€
  • Sipërfaqja: 78 m2
  • Dhoma: 2
  • Banjo: 2
  • Lloji: Banesë
  • Statusi: Në shitje

Shikimet

Kontakto

777
777
045 584 613 045 584 7190037745584613
Facebook

Enquire about this property

Similar Properties

63,500€

Stan vo Skopje TST

Skopje, Macedonia (FYROM)

Bed: 1Banjo: 1m2: 58

Banesë

skopje

6 years më parë

63,500€

Bed: 1Banjo: 1m2: 58

Banesë

6 years më parë

Bed: 1Banjo: 1m2: 64

Banesë

Sab

5 years më parë

Bed: 1Banjo: 1m2: 64

Banesë

Sab

5 years më parë

800€

Dhoma: 2Banjo: 2m2: 85

Banesë

777

4 years më parë

800€

Dhoma: 2Banjo: 2m2: 85

Banesë

777

4 years më parë

76,900€

Dhoma: 2Banjo: 1m2: 80

Banesë

777

5 years më parë

76,900€

Dhoma: 2Banjo: 1m2: 80

Banesë

777

5 years më parë


Nuk ka vlerësime ( 0 nga 5 )

Translate »