KRIJO SHPALLJE

Çmimi: Nga to

Compare Listings

Banesa ne Fushe Kosove,kompleksi Eliza

Fushë Kosovë
470€

Përshkrimi

Ofrohen PËR shitje Banesat në ndertim e siper
Fushe kosove – kompleksi eliza -B
Ndertusi” CIMA”
• 60.12² kati-1 me një dhomë gjumi
• 59.52 kati- 3 me nje dhoma gjumi
– 87.54 kati -2 me dy dhoma gjumi
– 89.20. kati- 4 me dy dhoma gjumi
– 87.87 kati-5 me dy dhoma gjumi
-116.98 kati-3 dhe 5 me 3 dhoma gjumi
Cmimi – 470e 1/m2 

045 584 613

045 584 719

metrobios@hotmail.com

  • Adresa: Fushë Kosovë
  • Kodi Postar 12000
  • Në afërsi me: RR,Dardania

Detajet

Përditësuar më May 26, 2019 at 11:29 pm

  • Çmimi: 470€
  • Sipërfaqja: 59.2 m2
  • Dhoma: 1
  • Banjo: 1
  • Lloji: Banesë
  • Statusi: Ndërtim i ri

Shikimet

Kontakto

777
777
045 584 613 045 584 7190037745584613
Facebook

Enquire about this property

Similar Properties

450€

Banesë

777

3 years më parë

450€

Banesë

777

3 years më parë

59,500€

Bed: 1Banjo: 1m2: 55

Banesë

777

3 years më parë

59,500€

Bed: 1Banjo: 1m2: 55

Banesë

777

3 years më parë

780€

Dhoma: 2

Banesë

777

4 years më parë

780€

Dhoma: 2

Banesë

777

4 years më parë

420€

Dhoma: 2Banjo: 2m2: 100

Banesë

777

6 months më parë

420€

Dhoma: 2Banjo: 2m2: 100

Banesë

777

6 months më parë


Nuk ka vlerësime ( 0 nga 5 )

Translate »