KRIJO SHPALLJE

Çmimi: Nga to

Compare Listings

Banesa ne qender te Prishtines,,

Qendra, Prishtinë
1€

Përshkrimi

Banesa A o72
Banesa moderne të ndërtuara sipas standardeve më të larta evropiane, me materiale dhe inventar të brendeve më të njohura

Planimetria
1. Qëndrimi ditor S=21.1 m2
2. Kuzhina S=9.7 m2
3. Dhoma e fjetjes S=12.8 m2
4. Dhoma e fjetjes S=12.3 m2
5. Dhoma e fjetjes S=11.7 m2
6. Banjo S=4.5 m2
7. Wc S=2.5 m2
8. Wc S=2.0 m2
9. Koridori S=12.4 m2
10.Logja S=7.4 m2
Total bruto S=111.5 m2

Mundësitë e blerjes
Ofrojmë mundësi të shkëlqyeshme për blerje të banesave në kompleksin Prime . Për informata dhe detaje:

045 584 613 ;044 888 422; 045 584 719, 0037744760020 viber,WhatsApp

metrobios@hotmail.com

 

  • Adresa: Qendra, Prishtinë
  • Kodi Postar 10000
  • Shteti: KV

Detajet

Përditësuar më September 21, 2020 at 9:38 pm

  • Çmimi: 1€
  • Sipërfaqja: 114 m2
  • Dhoma: 3
  • Banjo: 3
  • Lloji: Banesë
  • Statusi: Në shitje

Shikimet

Kontakto

777
777
045 584 613 045 584 7190037745584613
Facebook

Enquire about this property

Similar Properties

849€

Dhoma: 3Banjo: 2m2: 110.6

Banesë

777

5 years më parë

849€

Dhoma: 3Banjo: 2m2: 110.6

Banesë

777

5 years më parë

78,000€

Bed: 1Banjo: 1m2: 55.6

Banesë

777

5 years më parë

78,000€

Bed: 1Banjo: 1m2: 55.6

Banesë

777

5 years më parë

1,100€
1,100€

m2: 76

Banesë

5 years më parë

690€

Dhoma: 2Banjo: 2m2: 78

Banesë

777

5 years më parë

690€

Dhoma: 2Banjo: 2m2: 78

Banesë

777

5 years më parë


Nuk ka vlerësime ( 0 nga 5 )

Translate »