KRIJO SHPALLJE

Çmimi: Nga to

Compare Listings

Banesa ne shitje Fushe Kosove,ndertim i ri dhe kualitativ.

Fushë Kosovë
500€

Përshkrimi

Metrobios shpall banesa ne shitje ne Fushe Kosove:

Kati i pare: 83.95m2
60.85m2
85.69m2
Çmimi 530 euro/m2

Kati i dyte: 83.95m2
Çmimi 530 euro/m2

Kati i gjashte: 83.95m2
Çmimi 500 euro/m2

Kati i shtate: 86.70m2
Çmimi 500 euro/m2

Cmimi diskutohet..

Na kontaktoni:
045 584 613
045 584 719

metrobios@hotmail.com

METROBIOS

  • Adresa: Fushë Kosovë
  • Kodi Postar 12000
  • Në afërsi me: rruga Dardania

Detajet

Përditësuar më April 24, 2019 at 9:49 pm

  • Çmimi: 500€
  • Sipërfaqja: 76.36 m2
  • Dhoma: 2
  • Banjo: 1
  • Lloji: Banesë
  • Statusi: Në shitje

Shikimet

Kontakto

777
777
045 584 613 045 584 7190037745584613
Facebook

Enquire about this property

Similar Properties

86,000€

Dhoma: 2Banjo: 2m2: 86

Banesë

777

2 years më parë

86,000€

Dhoma: 2Banjo: 2m2: 86

Banesë

777

2 years më parë

300€

Banes me qera ne Dardani te Santea

AM PM - Caffe "Santea", Bulevardi Bill Klinton, Pristina

Dhoma: 2Banjo: 1m2: 70

Banesë

777

10 months më parë

300€

Dhoma: 2Banjo: 1m2: 70

Banesë

777

10 months më parë

185,000€

Dhoma: 5Banjo: 3m2: 143

Banesë

777

5 months më parë

185,000€

Dhoma: 5Banjo: 3m2: 143

Banesë

777

5 months më parë

80,000€

Dhoma: 2

Banesë

777

1 year më parë

80,000€

Dhoma: 2

Banesë

777

1 year më parë


Nuk ka vlerësime ( 0 nga 5 )

Translate »