KRIJO SHPALLJE

Çmimi: Nga to

Compare Listings

Banesa ne shitje lagja Prishtina e re

Prishtina
850€

Përshkrimi

Banesa ne shitje lagja Prishtina e re
Ndertim cilesor dhe i provuar.
Kati 6,me 81.74 m2
Lindje.
2 dhoma gjumi, sallon,kuzhinë ballkon banjo,korridor, depo
850 euro per m2

045 584 613

0037744760020 viber ,whatsapp

045 584 719

metrobios@hotmail.com

  • Adresa: Prishtina
  • Kodi Postar 10000
  • Në afërsi me: Prishtina e re

Detajet

Përditësuar më February 6, 2020 at 10:33 pm

  • Çmimi: 850€
  • Sipërfaqja: 81 m2
  • Dhoma: 2
  • Banjo: 2
  • Lloji: Banesë
  • Statusi: Në shitje

Shikimet

Kontakto

777
777
045 584 613 045 584 7190037745584613
Facebook

Enquire about this property

Similar Properties

250€

Dhoma: 2Banjo: 2m2: 85

Banesë

777

4 years më parë

250€

Dhoma: 2Banjo: 2m2: 85

Banesë

777

4 years më parë

61,700€

Bed: 1Banjo: 1m2: 62

Banesë

777

3 years më parë

61,700€

Bed: 1Banjo: 1m2: 62

Banesë

777

3 years më parë

700€

Bed: 1Banjo: 1m2: 49

Banesë

777

2 years më parë

700€

Bed: 1Banjo: 1m2: 49

Banesë

777

2 years më parë

1,200€

Shitet banese – Bregu i Diellit

Bregu i Diellit, Prishtina

Dhoma: 2Banjo: 1m2: 54

Banesë

777

5 years më parë

1,200€

Dhoma: 2Banjo: 1m2: 54

Banesë

777

5 years më parë


Nuk ka vlerësime ( 0 nga 5 )

Translate »