KRIJO SHPALLJE

Çmimi: Nga to

Compare Listings

Banesa në shitje lagjja Lakrishte, Prishtinë

Lakrishtë, Prishtinë
62,000€

Përshkrimi

Shitet banesë në lagjen Lakrishte, Prishtinë, ndërtim i vjetër, kati i 12,ashensori funksionon,ka 74 m2 bruto dhe 64 m2 me dokumentacion.

Rënditja;

2 dhoma gjumi, sallon,kuzhinë ,2 ballkon banjo,korridor, e rregulluar.

Çmimi 62000 eur

Kontakt

045 584 613

045 584 719

metrobios@hotmail.com

  • Adresa: Lakrishtë, Prishtinë
  • Kodi Postar 10000
  • Në afërsi me: Lakrishtë

Detajet

Përditësuar më January 30, 2019 at 6:36 pm

  • Çmimi: 62,000€
  • Sipërfaqja: 74 m2
  • Sipërfaqja e tokës: 64 m2
  • Dhoma: 2
  • Banjo: 1
  • Lloji: Banesë
  • Statusi: Në shitje

Shikimet

Kontakto

777
777
045 584 613 045 584 7190037745584613
Facebook

Enquire about this property

Similar Properties

950€

Banese ne shitje lagj e muhaxhereve, Kulla

Mahalla e Muhaxherëve, Prishtinë

Dhoma: 3Banjo: 2m2: 115

Banesë

777

3 years më parë

950€

Dhoma: 3Banjo: 2m2: 115

Banesë

777

3 years më parë

230€

Bed: 1Banjo: 1m2: 55

Banesë

777

4 years më parë

230€

Bed: 1Banjo: 1m2: 55

Banesë

777

4 years më parë

690€

Dhoma: 2Banjo: 2m2: 89

Banesë

777

3 years më parë

690€

Dhoma: 2Banjo: 2m2: 89

Banesë

777

3 years më parë

220€

Banesë me qera në lagj e spitalit

Muharrem Fejza, Prishtinë

Bed: 1Banjo: 1m2: 60

Banesë

777

4 years më parë

220€

Bed: 1Banjo: 1m2: 60

Banesë

777

4 years më parë


Nuk ka vlerësime ( 0 nga 5 )

Translate »