KRIJO SHPALLJE

Çmimi: Nga to

Compare Listings

Banesa ne shitje mrapa rruges B ,Prishtine

Rruga B, Prishtina
880€

Përshkrimi

Ofrohet PËR SHITJE Banesa moderne 4+1 dhe e mobiluar në mati-1 mbrapa rruges b

156m² | 4 Dhoma gjumi | 2 Banjo | depo | shpajz

Banesa gjindet në katine e 7-të dhe ka sipërfaqe prej 156m2 e shpërndarë në Sallon me Kuzhinë, 4 Dhoma gjumi, Koridor,2 Banjo d

Enterier shumë të mirë,

Çmimi – 880€1/m2

045 584 613

045 584 719

metrobios@hotmail.com

  • Adresa: Rruga B, Prishtina
  • Kodi Postar 10000
  • Në afërsi me: Standard

Detajet

Përditësuar më April 2, 2019 at 10:45 pm

  • Çmimi: 880€
  • Sipërfaqja: 156 m2
  • Dhoma: 4
  • Banjo: 2
  • Lloji: Banesë
  • Statusi: Në shitje

Shikimet

Kontakto

777
777
045 584 613 045 584 7190037745584613
Facebook

Enquire about this property

Similar Properties

88,000€

Dhoma: 2Banjo: 1m2: 75

Banesë

777

4 years më parë

88,000€

Dhoma: 2Banjo: 1m2: 75

Banesë

777

4 years më parë

900€

Dhoma: 2Banjo: 2m2: 93

Banesë

777

2 years më parë

900€

Dhoma: 2Banjo: 2m2: 93

Banesë

777

2 years më parë

76,500€

Dhoma: 2Banjo: 1m2: 87.8

Banesë

777

3 years më parë

76,500€

Dhoma: 2Banjo: 1m2: 87.8

Banesë

777

3 years më parë

72,000€

Dhoma: 2Banjo: 2m2: 61.7

Banesë

777

5 years më parë

72,000€

Dhoma: 2Banjo: 2m2: 61.7

Banesë

777

5 years më parë


Nuk ka vlerësime ( 0 nga 5 )

Translate »