KRIJO SHPALLJE

Çmimi: Nga to

Compare Listings

Banesa ne shitje ne Fushë Kosovë

Fushë Kosovë
535€

Përshkrimi

Banesa ne shitje ne Fushë Kosovë,
Afer Hekurudhes dhe rruges Dardania.
Renditje;
78 m2
2 dhoma gjumi,sallon,kuzhinë, ballkon,banjo,korridor,depo,
Çmimi 535 eur /m2
Kontakt
045 584 613
045 584 719
044 760 020
metrobios@hotmail.com

  • Adresa: Fushë Kosovë
  • Kodi Postar 12000
  • Në afërsi me: Rruga Dardania Hekurudhes

Detajet

Përditësuar më December 30, 2021 at 7:13 pm

  • Çmimi: 535€
  • Sipërfaqja: 78 m2
  • Dhoma: 2
  • Banjo: 1
  • Lloji: Banesë
  • Statusi: Në shitje

Shikimet

Kontakto

777
777
045 584 613 045 584 7190037745584613
Facebook

Enquire about this property

Similar Properties

49,500€

Dhoma: 2Banjo: 1m2: 90

Banesë

777

5 years më parë

49,500€

Dhoma: 2Banjo: 1m2: 90

Banesë

777

5 years më parë

95,000€

Dhoma: 2Banjo: 2m2: 89

Banesë

777

11 months më parë

95,000€

Dhoma: 2Banjo: 2m2: 89

Banesë

777

11 months më parë

320€

Banesë

777

3 years më parë

320€

Banesë

777

3 years më parë

270€

Bed: 1Banjo: 1m2: 70

Banesë

777

5 years më parë

270€

Bed: 1Banjo: 1m2: 70

Banesë

777

5 years më parë


Nuk ka vlerësime ( 0 nga 5 )

Translate »