KRIJO SHPALLJE

Çmimi: Nga to

Compare Listings

Banesa ne shitje ne lagjen e spitalit, Muharrem Fejza

Muharrem Fejza, Prishtina
60,000€

Përshkrimi

Në vijim te dhënat për banësen, garazhën dhe bodrumin e vogel ne shitje.

Shitet banesa 63 m2, garazha me bodrum te vogël 17m2.

Adresa Mat 1.,Rruga Muharrem Fejza, kati i IV-te

Banesa eshte e mobiluar dhe ka ashensor. Kati ka vetem dy hyrje/dy banesa jane ne nje kat.

Banesa ka kuzhine, trapezari, dhome ndeje (salloni me kuzhine)

1 dhome te fjetjes

1 banjo dhe 1 ballkon, korridori

Çmimi me garazhe dhe depo

60.000 euro

045 584 613

045 584 719

metrobios@hotmail.com

  • Adresa: Muharrem Fejza, Prishtina
  • Kodi Postar 10000
  • Në afërsi me: Vg construction

Detajet

Përditësuar më October 11, 2019 at 9:47 pm

  • Çmimi: 60,000€
  • Sipërfaqja: 63 m2
  • Dhoma: 1
  • Banjo: 1
  • Garazha: 1
  • Lloji: Banesë
  • Statusi: Në shitje

Shikimet

Kontakto

777
777
045 584 613 045 584 7190037745584613
Facebook

Enquire about this property

Similar Properties

485€

Dhoma: 2Banjo: 1m2: 70.17

Banesë

777

5 years më parë

485€

Dhoma: 2Banjo: 1m2: 70.17

Banesë

777

5 years më parë

900€

Dhoma: 2Banjo: 2m2: 106

Banesë

777

3 years më parë

900€

Dhoma: 2Banjo: 2m2: 106

Banesë

777

3 years më parë

820€

Dhoma: 3Banjo: 2m2: 108

Banesë

777

6 years më parë

820€

Dhoma: 3Banjo: 2m2: 108

Banesë

777

6 years më parë

470€

Dhoma: 2Banjo: 2m2: 90

Banesë

777

5 years më parë

470€

Dhoma: 2Banjo: 2m2: 90

Banesë

777

5 years më parë


Nuk ka vlerësime ( 0 nga 5 )

Translate »