KRIJO SHPALLJE

Çmimi: Nga to

Compare Listings

Banesa ne shitje ne lagjen Kodrina,Prishtine

Pristina
1,020€

Përshkrimi

Banesa ne shitje ne lagjen Kodrina,Prishtine
Banese 115 m2 netto
Kryhet ne qershor 2024
Çmimi 1020 eur /m2
Me garazhe dhe depo

045 584 613

 • Adresa: Pristina
 • Kodi Postar 10000
 • Në afërsi me: Kodrina

Detajet

Përditësuar më July 28, 2022 at 1:55 pm

 • Çmimi: 1,020€
 • Sipërfaqja: 115 m2
 • Dhoma: 3
 • Banjo: 2
 • Garazha: 1
 • Viti i ndërtimit: 2024
 • Lloji: Banesë
 • Statusi: Në shitje

Tè dhëna të tjera

 • Depo:

Shikimet

Kontakto

777
777
045 584 613 045 584 7190037745584613
Facebook

Enquire about this property

Similar Properties

230€

Bed: 1

Banesë

777

5 years më parë

230€

Bed: 1

Banesë

777

5 years më parë

270€

Dhoma: 2Banjo: 2m2: 75

Banesë

777

6 years më parë

270€

Dhoma: 2Banjo: 2m2: 75

Banesë

777

6 years më parë

Dhoma: 2Banjo: 2m2: 84

Banesë

777

4 years më parë

750€

Dhoma: 2Banjo: 2m2: 84

Banesë

777

4 years më parë

690€

Dhoma: 2Banjo: 2m2: 78

Banesë

777

5 years më parë

690€

Dhoma: 2Banjo: 2m2: 78

Banesë

777

5 years më parë


1 Review ( 4 nga 5 )

 • I want to invest in your country. All i want is an honest and reliable person who can be my partner to work with me in good heart and with utmost honesty. Please email me for more details of the investment plans on yevheniypavlo002@gmail.com Best Regards. Yevheniy Pavlo.

Translate »