KRIJO SHPALLJE

Çmimi: Nga to

Compare Listings

Banesa ne shitje ne qender te Prishtines

Qendra, Prishtina
138,000€

Përshkrimi

Metrobios në shitje banes në qendër te Prishtinës ( sheshi)

Banesa ka 66 m2 ne fletposedim, ndersa per shfrytëzim neto 88 m2
Dhoma gjumi 2
Sallon dhe kuzhin 1
Banjo 1
Kati 4

Çmimi 138 000 euro

Na kontaktoni
045 584 719
045 584 613

metrobios@hotmail.com

METROBIOS

  • Adresa: Qendra, Prishtina
  • Kodi Postar 10000
  • Në afërsi me: Qendra

Detajet

Përditësuar më June 11, 2019 at 9:14 pm

  • Çmimi: 138,000€
  • Sipërfaqja: 88 m2
  • Dhoma: 2
  • Banjo: 1
  • Lloji: Banesë
  • Statusi: Në shitje

Shikimet

Kontakto

777
777
045 584 613 045 584 7190037745584613
Facebook

Enquire about this property

Similar Properties

777

4 years më parë

5 years më parë

350€

Dhoma: 3Banjo: 2m2: 115

Banesë

777

3 years më parë

350€

Dhoma: 3Banjo: 2m2: 115

Banesë

777

3 years më parë

76,900€

Dhoma: 2Banjo: 1m2: 80

Banesë

777

5 years më parë

76,900€

Dhoma: 2Banjo: 1m2: 80

Banesë

777

5 years më parë


Nuk ka vlerësime ( 0 nga 5 )

Translate »