KRIJO SHPALLJE

Çmimi: Nga to

Compare Listings

banesa ne shitje , rruga C mati1

Enver Maloku, Pristina
35,500€

Përshkrimi

Banesa ne shitje rruga C mat 1 . Ka 40 metra katror gjindet ne katin e gjashte.
Banesa eshtë me flet poseduese dhe ka mundsi ndarje ne
Sallon kuzhine,dhome gjumi

Çmimi 35 500 euro

045 584 613
045 584 719
0037744760020 viber,WhatsApp

  • Adresa: Enver Maloku, Pristina
  • Kodi Postar 10000
  • Në afërsi me: Rruga C

Detajet

Përditësuar më June 11, 2020 at 1:02 pm

  • Çmimi: 35,500€
  • Sipërfaqja: 40 m2
  • Lloji: Banesë
  • Statusi: Në shitje

Shikimet

Kontakto

777
777
045 584 613 045 584 7190037745584613
Facebook

Enquire about this property

Similar Properties

1,200€

Dhoma: 3Banjo: 2m2: 150

Banesë

777

3 years më parë

1,200€

Dhoma: 3Banjo: 2m2: 150

Banesë

777

3 years më parë

250€

Bed: 1Banjo: 1m2: 55

Banesë

777

5 years më parë

250€

Bed: 1Banjo: 1m2: 55

Banesë

777

5 years më parë

479€

Dhoma: 2Banjo: 2m2: 79.94

Banesë

777

5 years më parë

479€

Dhoma: 2Banjo: 2m2: 79.94

Banesë

777

5 years më parë

777

4 years më parë


Nuk ka vlerësime ( 0 nga 5 )

Translate »