KRIJO SHPALLJE

Çmimi: Nga to

Compare Listings

Banesa ne shitje te kopmanise “Pozhegu Brothers”Mati Prishtine

Muharrem Fejza, Prishtina
849€

Përshkrimi

Ndërtesa B12 me etazhitet 2B+P+6K, dhe ndërtesa B10 me etazhitet 2B+P+4K. Këto ndërtesa janë pjesë e një kompleksi më të gjerë urban të realizuar më herët nga ‘Pozhegu Brothers’.

Kemi keto tipe;

hesa
TIPI B – 129.60 m2
TIPI A – 110.60 m2
Kati 4
TIPI G – 77.05 m2
TIPI F – 87.16 m2
TIPI D – 83.47 m2
Kati 3
TIPI G– 77.05 m2
TIPI F – 87.16 m2
TIPI D – 83.47 m2
Kati 5
TIPI I – 106.24 m2
TIPI G – 77.05 m2
TIPI F – 87.16 m2
TIPI D – 83.47 m2
Kati 6
TIPI G – 77.05 m2
TIPI F – 87.16 m2
TIPI I – 106.24 m2
TIPI – 113.38 m2
Kati 1
TIPI E – 109.28 m2
TIPI C – 109.43 m2
Kati 2
TIPI G – 77.05 m2
TIPI – 109.43 m2
TIPI D – 83.49 m2
Objekti banesor do të jetë i gatshem për banim në Shtator të vitit 2019.
B12

TIPI A – 110.60

Banesat e këtij tipi janë standarde të planifikuara dhe dizajnuara për familje deri në 6 antarë. Me pamje drejtë parkut të objektit, banesa ka  perspektivë perfekte nga kati përdhesë me orientimin Jug-Lindje. E përbërë nga 3 dhoma gjumi, 2 banjo, kuzhinën e bashkangjitur në dhomën e ditës, 2 depo dhe ballkonin, kjo banesë formon gjithsej 110.60m².

Sipërfaqja e banesës është:

 Dhoma e ditës – 26.62m²

Koridori – 10.97m²

Banjo 1 –  3.82m²

Banjo 2 –  3.65m²

Dhoma e fjetjes – 11.15m²

Dhoma e fjetjes – 13.57m²

Dhoma e fjetjes – 9.81m²

Ballkoni – 4.89m²

Depo 1 – 1.37

Depo 2 – 1.28

 

Çmimi:

Për metër katror: 849 € / m²

Total: 93,899 € + fito garazh dhe depo FALAS!

Paguaj 50% te shume apo 46,949 Euro dhe pjesen e mbetur me këste mujore prej 782 euro për 60 muaj. Paguje pa kamat direkt me marrëveshje.

*Çmimi është i negociushëm nëse paguhet me para në dorë.

kontakti

045 584 613

0038344760020 viber

metrobios@hotmail.com

  • Adresa: Muharrem Fejza, Prishtina
  • Kodi Postar 10000
  • Në afërsi me: pozhegu

Detajet

Përditësuar më July 27, 2019 at 11:09 pm

  • Çmimi: 849€
  • Sipërfaqja: 110.6 m2
  • Dhoma: 3
  • Banjo: 2
  • Garazha: 1
  • Lloji: Banesë
  • Statusi: Në shitje

Shikimet

Kontakto

777
777
045 584 613 045 584 7190037745584613
Facebook

Enquire about this property

Similar Properties

55,000€

Dhoma: 3Banjo: 1m2: 107

Banesë

777

5 years më parë

55,000€

Dhoma: 3Banjo: 1m2: 107

Banesë

777

5 years më parë

1,020€

Dhoma: 3Banjo: 2m2: 115

Banesë

777

2 years më parë

1,020€

Dhoma: 3Banjo: 2m2: 115

Banesë

777

2 years më parë

310€

Dhoma: 2Banjo: 1m2: 80

Banesë

777

5 years më parë

310€

Dhoma: 2Banjo: 1m2: 80

Banesë

777

5 years më parë

700€

Bed: 1Banjo: 1m2: 62

Banesë

777

6 years më parë

700€

Bed: 1Banjo: 1m2: 62

Banesë

777

6 years më parë


Nuk ka vlerësime ( 0 nga 5 )

Translate »