KRIJO SHPALLJE

Çmimi: Nga to

Compare Listings

Banesat ne shitje ne lagjen e spitalit ,rr Muharrem Fejza dhe rruga A.

Muharrem Fejza, Pristina
810€

Përshkrimi

Banesat ne shitje ne lagjen e spitalit ,rr Muharrem Fejza dhe rruga A.
jane ne ndertim e siper, pritet brenda 5 deri 6 muaj te perfundon objekti,
Keto jane ;
-I-.
Kati 7, 87 m2 ,me 2 dhoma gjumi, banjo,wc,shpajz,balloons 2,perendim.
810 eur/m2.
-II-
Kati 4, 91 m2 ,sallon,kuzhinë, wc,banjo,shpajz,verilindje ,.
810 eur/m2
-III-
Kati 6,65 m2,1 dhome gjumi, sallon,kuzhinë
810 eur/m2,
Kontakt
045 584 613
045 584 719
0037744760020 viber,WhatsApp
metrobios@hotmail.com

  • Adresa: Muharrem Fejza, Pristina
  • Kodi Postar 10000
  • Në afërsi me: Rruga A
  • Shteti: KV

Detajet

Përditësuar më April 25, 2021 at 3:30 pm

  • Çmimi: 810€
  • Sipërfaqja: 65 m2
  • Dhoma: 2
  • Banjo: 2
  • Lloji: Banesë
  • Statusi: Në shitje

Shikimet

Kontakto

777
777
045 584 613 045 584 7190037745584613
Facebook

Enquire about this property

Similar Properties

750€

Shiten banesat ne lagjen e spitalit

Lagjja e Spitalit, Prishtina

Bed: 1Banjo: 1m2: 54

Banesë

777

5 years më parë

750€

Bed: 1Banjo: 1m2: 54

Banesë

777

5 years më parë

69,500€

Dhoma: 3Banjo: 2m2: 127

Banesë

777

6 years më parë

69,500€

Dhoma: 3Banjo: 2m2: 127

Banesë

777

6 years më parë

1,020€

Bed: 1Banjo: 1m2: 64.4

Banesë

777

5 years më parë

1,020€

Bed: 1Banjo: 1m2: 64.4

Banesë

777

5 years më parë

680€

Shitet banesa

Arberi, Prishtina

Bed: 1Banjo: 1m2: 63

Banesë

Labi

6 years më parë

680€

Bed: 1Banjo: 1m2: 63

Banesë

6 years më parë


Nuk ka vlerësime ( 0 nga 5 )

Translate »