KRIJO SHPALLJE

Çmimi: Nga to

Compare Listings

Banese me qera në lagj e spitalit Prishtinë

Muharrem Fejza, Prishtina
280€

Përshkrimi

Banese me Qira ne rrugen Muharrem Fejza.

#Banesa ka 1 dhome dite, dy dhoma gjumi dhe Banjo.

#Banesa eshte ne katin e 2.

280 euro

Kontaktoni, mos hezitoni, njërin nga agjentët tanë, do t’iu shërbej me info më të hollësishme rreth artikullit në fjalë!

045 584 613

045 584 719

metrobios@hotmail.com

  • Adresa: Muharrem Fejza, Prishtina
  • Kodi Postar 10000
  • Në afërsi me: Viva

Detajet

Përditësuar më February 7, 2019 at 4:28 pm

  • Çmimi: 280€
  • Sipërfaqja: 75 m2
  • Dhoma: 2
  • Banjo: 1
  • Lloji: Banesë
  • Statusi: Me qera

Shikimet

Kontakto

777
777
045 584 613 045 584 7190037745584613
Facebook

Enquire about this property

Similar Properties

300€

Banes me qera ne Dardani te Santea

AM PM - Caffe "Santea", Bulevardi Bill Klinton, Pristina

Dhoma: 2Banjo: 1m2: 70

Banesë

777

10 months më parë

300€

Dhoma: 2Banjo: 1m2: 70

Banesë

777

10 months më parë

250,000€

Dhoma: 2Banjo: 2m2: 113

Banesë

777

4 months më parë

250,000€

Dhoma: 2Banjo: 2m2: 113

Banesë

777

4 months më parë

1,111€

Banesë

777

2 years më parë

1,111€

Banesë

777

2 years më parë

250€

Banese me qera në lagj e spitalit

Lagja e Studentëve, Prishtina

Dhoma: 2Banjo: 1m2: 75

Banesë

Sab

3 years më parë

250€

Dhoma: 2Banjo: 1m2: 75

Banesë

Sab

3 years më parë


Nuk ka vlerësime ( 0 nga 5 )

Translate »