KRIJO SHPALLJE

Çmimi: Nga to

Compare Listings

Banese me qera ne qender te Prishtines

Qendra, Pristina
350€

Përshkrimi

Lëshohet banesa moderne me qera në kompleksin e ri Beni Dona – Donika 2.

Banesa është në katin e 8, është e mobiluar me mobilje të reja dhe e ka këtë renditje:
Sallon me kuzhinë
dy dhoma gjumi
koridor
ballkon
banjo
çmimi: 350 euro/muaji

komtakt

045 584 613                045 584719

metrobios@hotmail.com

  • Adresa: Qendra, Pristina
  • Kodi Postar 10000
  • Shteti: KV

Detajet

Përditësuar më November 19, 2018 at 5:29 pm

  • Çmimi: 350€
  • Sipërfaqja: 80 m2
  • Dhoma: 2
  • Banjo: 2
  • Lloji: Banesë
  • Statusi: Me qera

Shikimet

Kontakto

777
777
045 584 613 045 584 7190037745584613
Facebook

Enquire about this property

Similar Properties

48,000€

Dhoma: 2Banjo: 1m2: 97.4

Banesë

777

5 years më parë

48,000€

Dhoma: 2Banjo: 1m2: 97.4

Banesë

777

5 years më parë

75,900€

Dhoma: 2Banjo: 1m2: 75

Banesë

Sab

5 years më parë

75,900€

Dhoma: 2Banjo: 1m2: 75

Banesë

Sab

5 years më parë

89,000€

Dhoma: 2Banjo: 1m2: 68

Banesë

777

5 years më parë

89,000€

Dhoma: 2Banjo: 1m2: 68

Banesë

777

5 years më parë

85,000€

Dhoma: 2Banjo: 2m2: 89

Banesë

777

5 years më parë

85,000€

Dhoma: 2Banjo: 2m2: 89

Banesë

777

5 years më parë


Nuk ka vlerësime ( 0 nga 5 )

Translate »