KRIJO SHPALLJE

Çmimi: Nga to

Compare Listings

Banesë me Qira ne Sante,Prishtine per Zyre

Dardania, Pristina
300€

Përshkrimi

Banesë me Qira ne Sante,Prishtine per Zyre.

Çmimi 300 €

Banesë me qira ne Sante ne katin e 1-rë, e renovuar ne teresi ka sip.60m² leshohet per zyre, ka ngrohje qendrore (termokos) dhe ka kete renditje:

– Dhome Dite,
– Kuzhina ndaraz,
– 1 Dhome gjumi,
– Banjo,
– Koridor.

Mund te na kontaktoni

045 584 613 : 045 584 719

0037744760020 viber,whatsap

metrobios@hotmail.com

  • Adresa: Dardania, Pristina
  • Kodi Postar 10000
  • Në afërsi me: Dardani Sante
  • Shteti: KV

Detajet

Përditësuar më February 3, 2021 at 8:37 pm

  • Çmimi: 300€
  • Sipërfaqja: 60 m2
  • Lloji: Banesë
  • Statusi: Me qera

Shikimet

Kontakto

777
777
045 584 613 045 584 7190037745584613
Facebook

Enquire about this property

Similar Properties

250€

Dhoma: 2Banjo: 1m2: 80

Banesë

777

5 years më parë

250€

Dhoma: 2Banjo: 1m2: 80

Banesë

777

5 years më parë

76,500€

Dhoma: 2Banjo: 1m2: 87.8

Banesë

777

4 years më parë

76,500€

Dhoma: 2Banjo: 1m2: 87.8

Banesë

777

4 years më parë

Dhoma: 4Banjo: 4m2: 276

Banesë

777

5 years më parë

Dhoma: 4Banjo: 4m2: 276

Banesë

777

5 years më parë

50,000€

Bed: 1Banjo: 1m2: 42

Banesë

777

5 years më parë

50,000€

Bed: 1Banjo: 1m2: 42

Banesë

777

5 years më parë


Nuk ka vlerësime ( 0 nga 5 )

Translate »