KRIJO SHPALLJE

Çmimi: Nga to

Compare Listings

Banese ne Dukagjini Residence,me garazhe dhe depo

Prishtina
1€

Përshkrimi

Banese ekskluzive ne shitje ne kompleksin Dukagjini Residence ,me pamje atraktive ,arkitekture moderne dhe ndertim cilesor.

Me Çmim Promocional

Kjo banese ka 99.38 m2  me dhoma gjumi me nje pamje që siguron privatësi.Dhoma e dites e organizuar qe te funksionoje ndaras nga kuzhina.Gjithashtu dhoma e fjetjes dhe banjo mund te veqohen nga pjesa tjeter e baneses duke krijuar zone privatesie.Në ballkon ka qasje dhoma e dites dhe si teresi banesa ofron pamje relaksuese dhe ambient komod.

Ne çmim te baneses perfshihen edhe garazha me depo

Kontakt

045 584 613

045 584 719

0038344760020 viber

metrobios@hotmail.com

 

  • Adresa: Prishtina
  • Kodi Postar 10000
  • Në afërsi me: Rrethi

Detajet

Përditësuar më September 24, 2019 at 9:18 am

  • Çmimi: 1€
  • Sipërfaqja: 99.38 m2
  • Dhoma: 2
  • Banjo: 2
  • Garazha: 1
  • Lloji: Banesë
  • Statusi: Në shitje

Shikimet

Kontakto

777
777
045 584 613 045 584 7190037745584613
Facebook

Enquire about this property

Similar Properties

Dhoma: 3Banjo: 2m2: 105.42

Banesë

777

5 years më parë

Dhoma: 3Banjo: 2m2: 105.42

Banesë

777

5 years më parë

850€

Dhoma: 3Banjo: 2m2: 100.9

Banesë

777

5 years më parë

850€

Dhoma: 3Banjo: 2m2: 100.9

Banesë

777

5 years më parë

350€

Dhoma: 2Banjo: 2m2: 80

Banesë

777

6 years më parë

350€

Dhoma: 2Banjo: 2m2: 80

Banesë

777

6 years më parë

300€

Dhoma: 2Banjo: 1m2: 70

Banesë

777

6 years më parë

300€

Dhoma: 2Banjo: 1m2: 70

Banesë

777

6 years më parë


Nuk ka vlerësime ( 0 nga 5 )

Translate »