KRIJO SHPALLJE

Çmimi: Nga to

Compare Listings

Banesë në lagjen e spitalit

Lagjja e Spitalit, Prishtina
660€

Përshkrimi

3 banesë në lagjen e spitalit Prishtinë, ndërtim i ri dhe me kualitet të lartë.Ndërtuar nga ,,Scandinavian construction “,duke vendosur standarde evropiane ne ndërtim.

Sip. 89.30 m2,me 2 dhoma gjumi, sallon,kuzhinë, korridor,2 ballkon, 2 banjo,kati2,hyrja me dy lifta,vend ideal per jete.

Çmimi 690 eur /m2
OFERTE …660 eur/m2
Kontakt

045584613

045584719

metrobios@hotmail.com

  • Adresa: Lagjja e Spitalit, Prishtina
  • Kodi Postar 10000
  • Shteti: KV

Detajet

Përditësuar më November 25, 2018 at 4:41 pm

  • Çmimi: 660€
  • Sipërfaqja: 89.3 m2
  • Dhoma: 2
  • Banjo: 2
  • Lloji: Banesë
  • Statusi: Në shitje

Shikimet

Kontakto

777
777
045 584 613 045 584 7190037745584613
Facebook

Enquire about this property

Similar Properties

31,000€

Bed: 1Banjo: 1m2: 61

Banesë

777

2 years më parë

31,000€

Bed: 1Banjo: 1m2: 61

Banesë

777

2 years më parë

280€

Dhoma: 3Banjo: 2m2: 110

Banesë

777

3 years më parë

280€

Dhoma: 3Banjo: 2m2: 110

Banesë

777

3 years më parë

530€

Bed: 1Banjo: 1m2: 57.52

Banesë

777

3 years më parë

530€

Bed: 1Banjo: 1m2: 57.52

Banesë

777

3 years më parë

96,000€

Dhoma: 2Banjo: 2m2: 107

Banesë

777

4 years më parë

96,000€

Dhoma: 2Banjo: 2m2: 107

Banesë

777

4 years më parë


Nuk ka vlerësime ( 0 nga 5 )

Translate »