KRIJO SHPALLJE

Çmimi: Nga to

Compare Listings

Banese ne shitje, Objekti i Premium Group ,ne lagjen Pejton Prishtine.

Qyteza Pejton, Prishtinë
220,000€

Përshkrimi

Kompleksi banesor PREMIUM, ofron komplekse banimi me dizajn mahnitës arkitektonik ndërtuar sipas standardeve më të avancuara Europiane. Një kompleks i cili shfrytëzon bukurinë e rrethinës së saj dhe është i përshtatshëm për personat me shije, stile dhe nevoja te ndryshme të jetës

Ju sigurojmë se ky Kompleks, me arkitekturën, dizajnin dhe funksionalitetin   e tij, rregullimin e ambientit përreth, me detajet më të imëta të përgatitura me përpikërinë më të madhe dhe me çmime te arsyeshme, që në start do t’i përmbush kërkesat Tuaja.

Kompleksi banesor PREMIUM, është vetëm një shëtitje e shkurtër ne kembe  larg nga hoteli Grand . Prej ku, me qetësinë dhe ajrin e pastër, nga veranda mund të shijosh shtrirjen e kryeqytetit.

Banesat kanë garazha nëntokësore, për të cilat do të kujdeset administratori si dhe për shkallët e përbashkëta, ashensorin, sistemin e ngrohjes, rezervoaret e ujit, oborrin e përbashkët  si dhe gjeneratorin elektrik. Banesat janë 2 dhomëshe , 3 dhomëshe , 4 dhomeshe si dhe pent-house.

Per ju ;

Banesa me 157 m2 banim ,dhe 90 m2 terrace,kati 8

Eshte ende ne fazen perfundimtare objekti keshtuqe ekziston mundesia qe ne kete banese  renditjen e brendshme ta bejme sipas kerkeses suaj.

220.000 eur

kontakt

045 584 613

045 584 719

metrobios@hotmail.com

  • Adresa: Qyteza Pejton, Prishtinë
  • Kodi Postar 10000
  • Në afërsi me: Qyteza Pejton

Detajet

Përditësuar më April 13, 2019 at 5:07 pm

  • Çmimi: 220,000€
  • Sipërfaqja: 267 m2
  • Lloji: Banesë
  • Statusi: Në shitje

Shikimet

Kontakto

777
777
045 584 613 045 584 7190037745584613
Facebook

Enquire about this property

Similar Properties

300,000€

Dhoma: 3Banjo: 2m2: 140

Banesë

Shpëtim Bici

5 years më parë

300,000€

Dhoma: 3Banjo: 2m2: 140

Banesë

5 years më parë

56,000€

Banesa ne shitje Prishtine bregu i djellit 55+48m2

Vëllezërit Gërvalla, Приштина

Bed: 1Banjo: 1m2: 55

Banesë

Sasa

2 hours më parë

56,000€

Bed: 1Banjo: 1m2: 55

Banesë

2 hours më parë

650€

Dhoma: 2Banjo: 2m2: 90

Banesë

777

5 years më parë

650€

Dhoma: 2Banjo: 2m2: 90

Banesë

777

5 years më parë

43,800€

Banesë

777

4 years më parë

43,800€

Banesë

777

4 years më parë


Nuk ka vlerësime ( 0 nga 5 )

Translate »