KRIJO SHPALLJE

Çmimi: Nga to

Compare Listings

Banese ne shitje ,tregtia Fushë Kosovë

Fushë Kosovë
1€

Përshkrimi

Shitet banesa mjaft atraktive, dhe e mobiluar, ndertim nga Tregtia,

Kati 5 me lift ,kthimi nga lindja,60 m2 bruto.

1 dhome gjumi, sallon,kuzhinë ballkon banjo,korridor, komplet e mobiluar.

Çmimi sipas marreveshjes

045 584 613

045 584 719

  • Adresa: Fushë Kosovë
  • Kodi Postar 12000
  • Në afërsi me: Tregtia

Detajet

Përditësuar më April 3, 2019 at 6:07 pm

  • Çmimi: 1€
  • Sipërfaqja: 60 m2
  • Dhoma: 1
  • Banjo: 1
  • Lloji: Banesë
  • Statusi: Në shitje

Shikimet

Kontakto

777
777
045 584 613 045 584 7190037745584613
Facebook

Enquire about this property

Similar Properties

116,725€

Dhoma: 2Banjo: 2m2: 101.5

Banesë

777

6 years më parë

116,725€

Dhoma: 2Banjo: 2m2: 101.5

Banesë

777

6 years më parë

220€

Bed: 1Banjo: 1m2: 55

Banesë

777

5 years më parë

220€

Bed: 1Banjo: 1m2: 55

Banesë

777

5 years më parë

240€

Bed: 1Banjo: 1m2: 54

Banesë

777

3 years më parë

240€

Bed: 1Banjo: 1m2: 54

Banesë

777

3 years më parë

61,920€

Dhoma: 2Banjo: 1m2: 86

Banesë

pronajuaj

6 years më parë

61,920€

Dhoma: 2Banjo: 1m2: 86

Banesë

6 years më parë


Nuk ka vlerësime ( 0 nga 5 )

Translate »