KRIJO SHPALLJE

Çmimi: Nga to

Compare Listings

Banese ne shitje zona qender,Prishtine

Qendra, Prishtina
76,500€

Përshkrimi

Banesa ne shitje ne Prishtine afer qendres dhe ish shkolles se mesme teknike,

Banesa ka 87.7 m2,ne katin e dyte ,2 dhoma gjumi, sallon,kuzhinë ballkon banjo,korridor.

Çmimi me mobilje 81500 eur,

Kurse pa mobilje 76500 eur

045 584 613

045 584 719

metrobios@hotmail.com

  • Adresa: Qendra, Prishtina
  • Kodi Postar 10000
  • Në afërsi me: Qendra

Detajet

Përditësuar më November 19, 2019 at 3:38 pm

  • Çmimi: 76,500€
  • Sipërfaqja: 87.8 m2
  • Dhoma: 2
  • Banjo: 1
  • Lloji: Banesë
  • Statusi: Në shitje

Shikimet

Kontakto

777
777
045 584 613 045 584 7190037745584613
Facebook

Enquire about this property

Similar Properties

25,200€

Bed: 1Banjo: 1m2: 63

Banesë

Sab

6 years më parë

25,200€

Bed: 1Banjo: 1m2: 63

Banesë

Sab

6 years më parë

129,000€

Dhoma: 4Banjo: 2m2: 165.5

Banesë

777

6 years më parë

129,000€

Dhoma: 4Banjo: 2m2: 165.5

Banesë

777

6 years më parë

250€

Banesa me qera te Santea,me nxemje,Prishtine

AM PM - Caffe "Santea", Bulevardi Bill Klinton, Prishtina

Bed: 1Banjo: 1m2: 62

Banesë

777

5 years më parë

250€

Bed: 1Banjo: 1m2: 62

Banesë

777

5 years më parë

60,000€

Bed: 1Banjo: 1m2: 55

Banesë

777

6 years më parë

60,000€

Bed: 1Banjo: 1m2: 55

Banesë

777

6 years më parë


Nuk ka vlerësime ( 0 nga 5 )

Translate »