KRIJO SHPALLJE

Çmimi: Nga to

Compare Listings

Duplex A 2  ne shitje ,Ne qender te Prishtines.

Qendra, Pristina
12€

Përshkrimi

Duplex A 2  ne shitje ,Ne qender te Prishtines.
Banesa moderne të ndërtuara sipas standardeve më të larta evropiane, me materiale dhe inventar të brendeve më të njohura

Kati 1
1. Qëndrimi ditor S=24,5 m2
2. Kuzhina S=23,0 m2
3. Koridori S=11,4 m2
4. Banjo S=4.3 m2
5. Terasa S=16,6 m2
Total bruto S=89,7 m 2

Kati 2
1. Dhoma e fjetjes S=12,3 m2
2. Dhoma e fjetjes S=11,5 m2
3. Dhoma e fjetjes S=14,1 m2
4. Banjo S=4,4 m2
5. Utiliti S=1,8 m2
6. Koridori S=11,1 m2
Total bruto S=71,6 m2

Mundësitë e blerjes
Ofrojmë mundësi të shkëlqyeshme për blerje të lokaleve afariste në kompleksin Prime Residence. Për informata dhe detaje:

045 584 613  ,  045 584 719 ,   0037744760020 viber ,whatsap

metrobios@hotmail.com

  • Adresa: Qendra, Pristina
  • Kodi Postar 10000
  • Shteti: KV

Detajet

Përditësuar më September 24, 2020 at 10:12 pm

  • Çmimi: 12€
  • Sipërfaqja: 161.3 m2
  • Dhoma: 3
  • Banjo: 2
  • Lloji: Apartment
  • Statusi: Në shitje

Shikimet

Kontakto

777
777
045 584 613 045 584 7190037745584613
Facebook

Enquire about this property

Similar Properties

96,000€

Penthouse ne shitje,Mati,Prishtinë

Mati1_B17, B18, B19 & B20, Prishtina

Dhoma: 2Banjo: 2m2: 92

Apartment

777

5 years më parë

96,000€

Dhoma: 2Banjo: 2m2: 92

Apartment

777

5 years më parë

Dhoma: 4Banjo: 3m2: 139

Apartment

Sab

2 years më parë

Dhoma: 4Banjo: 3m2: 139

Apartment

Sab

2 years më parë

Apartment

ahmetgashi1

4 years më parë

231€

Apartment

4 years më parë

4€

Dhoma: 5Banjo: 4m2: 550

Apartment

777

4 years më parë

Dhoma: 5Banjo: 4m2: 550

Apartment

777

4 years më parë


Nuk ka vlerësime ( 0 nga 5 )

Translate »