KRIJO SHPALLJE

Çmimi: Nga to

Compare Listings

Garsoniere afer Plazhit Kune,Shengjin në shitje

Shëngjin, Albania
22,000€

Përshkrimi

Garsoniere ne shitje ,ne afersi te plazhit ,Kune, Shëngjin.

Gjindet ne katin e 4 dhe ka 24 m2 me çertifikatë pronësie.

Nxito se çmimi eshte vetem 22000 eur

Kontakt

045 584 613

045 584 719

0037744760020 viber,WhatsApp

metrobios@hotmail.com

  • Adresa: Shëngjin, Albania
  • Kodi Postar 4509
  • Në afërsi me: Kune
  • Shteti: Albania

Detajet

Përditësuar më July 16, 2020 at 1:09 pm

  • Çmimi: 22,000€
  • Sipërfaqja: 24 m2
  • Banjo: 1
  • Lloji: Banesë
  • Statusi: Në shitje

Shikimet

Kontakto

777
777
045 584 613 045 584 7190037745584613
Facebook

Enquire about this property

Similar Properties

165,000€

Dhoma: 3Banjo: 2m2: 91

Banesë

777

6 years më parë

165,000€

Dhoma: 3Banjo: 2m2: 91

Banesë

777

6 years më parë

600€

m2: 80

Banesë

777

5 years më parë

600€

m2: 80

Banesë

777

5 years më parë

91,000€

Dhoma: 2Banjo: 2m2: 71

Banesë

Shpëtim Bici

5 years më parë

91,000€

Dhoma: 2Banjo: 2m2: 71

Banesë

5 years më parë

200€

Banesa me qera në Prishtinë, Mat

Shaqir Ingrishta, Prishtinë

Bed: 1Banjo: 1m2: 60

Banesë

777

5 years më parë

200€

Bed: 1Banjo: 1m2: 60

Banesë

777

5 years më parë


Nuk ka vlerësime ( 0 nga 5 )

Translate »