KRIJO SHPALLJE

Çmimi: Nga to

Compare Listings

gasoniere ne shitje ne Fushe Kosove

18,800€

Përshkrimi

Garsoniere ne shitje ne Fushë Kosovë, ne afersi te rruges Dardania dhe shkolles .
Banesa ka 35 m2, ne katin 6.
Çmimi 18800 eur.
Kontakt
045 584 613
045 584 719
metrobios@hotmail.com

Adresa

  • Kodi Postar 10000

Detajet

Përditësuar më May 16, 2020 at 8:50 pm

  • Çmimi: 18,800€
  • Lloji: Banesë
  • Statusi: Në shitje

Shikimet

Kontakto

777
777
045 584 613 045 584 7190037745584613
Facebook

Enquire about this property

Similar Properties

600€

Bed: 1Banjo: 1m2: 80

Banesë

777

4 years më parë

600€

Bed: 1Banjo: 1m2: 80

Banesë

777

4 years më parë

169,000€

Dhoma: 5Banjo: 2m2: 180

Banesë

777

4 years më parë

169,000€

Dhoma: 5Banjo: 2m2: 180

Banesë

777

4 years më parë

72,000€

Dhoma: 2Banjo: 1m2: 64

Banesë

777

2 years më parë

72,000€

Dhoma: 2Banjo: 1m2: 64

Banesë

777

2 years më parë

660€

Banesë në lagjen e spitalit

Lagjja e Spitalit, Prishtina

Dhoma: 2Banjo: 2m2: 89.3

Banesë

777

4 years më parë

660€

Dhoma: 2Banjo: 2m2: 89.3

Banesë

777

4 years më parë


Nuk ka vlerësime ( 0 nga 5 )

Translate »