KRIJO SHPALLJE

Çmimi: Nga to

Compare Listings

Jepet me Qera objekti per biznesi Sip -420m2

Hajvalia
1,100€

PĂ«rshkrimi

 

Jepet me Qera objekti per biznesi Sip -420m2
-kati-perdhes dhe kati-1

E pershtatshme per Shume veprimtari
Vendodhja – Hajvali
çmimi -1100euro / muaj

📲 Kontakto:
đź“ž +38345584613
âś… viber ose whatsapp

-kati-perdhes dhe kati-1

E pershtatshme per Shume veprimtari
Vendodhja – Hajvali
çmimi -1100euro / muaj

📲 Kontakto:
đź“ž +38345584613
âś… viber ose whatsapp

  • Adresa: Hajvalia
  • Kodi Postar 10000
  • NĂ« afĂ«rsi me: ajvali
  • Shteti: KV

Detajet

Përditësuar më June 21, 2021 at 12:46 pm

  • Çmimi: 1,100€
  • SipĂ«rfaqja: 450 m2
  • Lloji: Objekt
  • Statusi: Me qera

Shikimet

Kontakto

777
777
045 584 613 045 584 7190037745584613
Facebook

Enquire about this property

Similar Properties

1€

m2: 2000

Objekt

777

3 years më parë

1€

m2: 2000

Objekt

777

3 years më parë

5,000€

Objekt me qera ne Prishtine

Bregu i Diellit, Pristina

Dhoma: 9Banjo: 3m2: 500

Objekt

777

2 years më parë

5,000€

Dhoma: 9Banjo: 3m2: 500

Objekt

777

2 years më parë

15,000€

m2: 1000

Objekt

777

4 years më parë

15,000€

m2: 1000

Objekt

777

4 years më parë

5,950€

Banjo: 5m2: 5500

Objekt

Gezimi

5 years më parë

5,950€

Banjo: 5m2: 5500

Objekt

5 years më parë


Nuk ka vlerësime ( 0 nga 5 )

Translate »