KRIJO SHPALLJE

Çmimi: Nga to

Compare Listings

Leshohet me qera objekti 5500 m2 me 1.4 ha toke ose shitet

Lipljan
5,950€

Përshkrimi

Leshohet me qera objekti ose shitet me 5500 m2 dhe 1 hektare e 40 ari truall.

Objekti funksionon me Salle dasmash,restaurant,market,butik,si dhe pishina verore me kopsht,gjendet ne magjistralen Lipjan -Ferizaj. Posedon dokumentacion te rregullt.

Çmimi 1.750.000 eur

Ose 5950eur qera m ujore.

Na kontaktoni

Ne email

Gezimmarka@outlook.com

 

 

  • Adresa: Lipljan
  • Komuna: Prishtine
  • Kodi Postar 10000
  • Shteti: KV

Detajet

Përditësuar më February 13, 2018 at 4:30 pm

  • Çmimi: 5,950€
  • Sipërfaqja: 5500 m2
  • Sipërfaqja e tokës: 5500 m2
  • Banjo: 5
  • Lloji: Objekt
  • Statusi: Me qera

Shikimet

Kontakto

Gezimi
Gezimi

Enquire about this property

Similar Properties

1,200€

m2: 271

Objekt

777

5 years më parë

1,200€

m2: 271

Objekt

777

5 years më parë

15,000€

m2: 1000

Objekt

777

5 years më parë

15,000€

m2: 1000

Objekt

777

5 years më parë

470,000€

m2: 1350

Objekt

777

5 years më parë

470,000€

m2: 1350

Objekt

777

5 years më parë

1,050€

m2: 420

Objekt

777

5 years më parë

1,050€

m2: 420

Objekt

777

5 years më parë


Nuk ka vlerësime ( 0 nga 5 )

Translate »