KRIJO SHPALLJE

Çmimi: Nga to

Compare Listings

Lëshoj lolalin dhe objektin me me qera në magjistralen Prishtinë – Prizeren te kyqja e autostrades 75m,

400€

Përshkrimi

Lëshoj lolalin me me qera në magjistralen Prishtinë – Prizeren te kyqja e autostrades 75m,

Qmimi 400 euro ne muaj.

Dhe objekt dhe toke me qera me siperfaqe 1.5 hektar me afat koher 5+5 apo ma shum ne magjistralen Prishtine Prizeren buze kyqjes se autostrades se Shkupti qe lidhet Tirana e Merdari.

Qmimi 3,000 euro / muaj.

Eshte shum vend strategjik per zhvillimin e biznesit dhe me infrastruktur si trafo te rrymes ne veti kyqje ne ujsjelles etj per ma shum info mund te kontaktoni ne tel / “Viber”: +383 49 550 126

Adresa

  • Në afërsi me: Prizren

Detajet

Përditësuar më March 19, 2019 at 1:53 pm

  • Çmimi: 400€
  • Lloji: Lokal
  • Statusi: Me qera

Shikimet

Kontakto

Shpëtim Bici
Shpëtim Bici
+38349550126
Facebook

Enquire about this property

Similar Properties

1,000€

Banjo: 3m2: 90

Lokal

777

6 years më parë

1,000€

Banjo: 3m2: 90

Lokal

777

6 years më parë

1,000€

Lokal

777

4 years më parë

1,000€

777

4 years më parë

300€

Banjo: 1m2: 21

Lokal

777

4 years më parë

300€

Banjo: 1m2: 21

Lokal

777

4 years më parë

350€

Lokal 115 m2 ,me qera ne Prishtine 350 eur.

Mahalla e Muhaxherëve, Prishtinë

Banjo: 2m2: 115

Lokal

777

5 years më parë

350€

Banjo: 2m2: 115

Lokal

777

5 years më parë


Nuk ka vlerësime ( 0 nga 5 )

Translate »