KRIJO SHPALLJE

Çmimi: Nga to

Compare Listings

Lokal bashke me depo me qera ne Fushë Kosovë

Rruga Nënë Tereza, Fushë Kosovë
980€

Përshkrimi

Lokal me qera ne Fushë Kosovë
Përmbajtje;
-80 m2 show room
-120 m2 zyre dhe 100 m2 depo.
Komplet 300 m2.
Çmimi 980 eur/muaj
045 584 613
044 760 020
045 584 719
metrobios@hotmail.com

  • Adresa: Rruga Nënë Tereza, Fushë Kosovë
  • Kodi Postar 12000
  • Në afërsi me: Rr Nena Terezë
  • Shteti: KV

Detajet

Përditësuar më June 18, 2021 at 9:27 pm

  • Çmimi: 980€
  • Sipërfaqja: 300 m2
  • Lloji: Lokal
  • Statusi: Me qera

Shikimet

Kontakto

777
777
045 584 613 045 584 7190037745584613
Facebook

Enquire about this property

Similar Properties

3,300€

Banjo: 6m2: 700

Lokal

777

4 years më parë

3,300€

Banjo: 6m2: 700

Lokal

777

4 years më parë

4,000€

Leshohet me qera objekti

Bregu i Diellit, Prishtina

m2: 1090

Lokal

Emr

4 years më parë

4,000€

m2: 1090

Lokal

Emr

4 years më parë

500€

Banjo: 2m2: 100

Lokal

777

3 years më parë

500€

Banjo: 2m2: 100

Lokal

777

3 years më parë

350€

Lokal 115 m2 ,me qera ne Prishtine 350 eur.

Mahalla e Muhaxherëve, Prishtinë

Banjo: 2m2: 115

Lokal

777

3 years më parë

350€

Banjo: 2m2: 115

Lokal

777

3 years më parë


Nuk ka vlerësime ( 0 nga 5 )

Translate »