KRIJO SHPALLJE

Çmimi: Nga to

Compare Listings

Lokal e qera ne qender Prishtine.

Prishtinë
800€

Përshkrimi

Leshohet lokali me qera, qmimi i qiras eshte 800 eur i negociueshem.

Lokali ka dy kate, kati i pare eshte 80m2 dhe dyti 100m2.
Gjithasht ka edhe inventarin brenda, i cili ka punuar me heret si Restoran.
045 584 613 ; 044 888 422 ; 045 584 719

0037744760020 viber,WhatsApp

metrobios@hotmail.com

 

  • Adresa: Prishtinë
  • Kodi Postar 10000
  • Në afërsi me: Qendra
  • Shteti: KV

Detajet

Përditësuar më September 9, 2020 at 9:27 pm

  • Çmimi: 800€
  • Sipërfaqja: 180 m2
  • Lloji: Lokal
  • Statusi: Me qera

Shikimet

Kontakto

777
777
045 584 613 045 584 7190037745584613
Facebook

Enquire about this property

Similar Properties

200€/200

Banjo: 1m2: 45

Lokal

777

3 years më parë

200€/200

Banjo: 1m2: 45

Lokal

777

3 years më parë

700€

Zyre me qera

Qendra, Prishtinë

m2: 8

Lokal

Labi

3 years më parë

700€

m2: 8

Lokal

3 years më parë

106,000€

Banjo: 1m2: 53

Lokal

Sab

3 years më parë

106,000€

Banjo: 1m2: 53

Lokal

Sab

3 years më parë

2,000€

m2: 117

Lokal

777

2 years më parë

2,000€

m2: 117

Lokal

777

2 years më parë


Nuk ka vlerësime ( 0 nga 5 )

Translate »