KRIJO SHPALLJE

Çmimi: Nga to

Compare Listings

Lokal me qera ne Prishtine

Ulpianë, Pristina
300€

Përshkrimi

Leshohet lokali me qera 61 m2 ne lagjen Ulpiana,ne afersi te fakultetit filologjik.
Çmimi 750 eur.
Ose mund te leshohet edhe ndaras njeri me 21 m2 çmimi 300 eur/muaj
Dhe tjetri 40 m2 çmimi 500 eur/muaj
Ka te gjitha kushtet per veprimtari te ndryshme.
Kontakt
045 584 613 ; 045 584 719 ; 044 888 422
0037744760020 viber,WhatsApp
metrobios@hotmail.com

  • Adresa: Ulpianë, Pristina
  • Kodi Postar 10000
  • Shteti: KV

Detajet

Përditësuar më November 21, 2020 at 8:54 pm

  • Çmimi: 300€
  • Sipërfaqja: 21 m2
  • Banjo: 1
  • Lloji: Lokal
  • Statusi: Me qera

Shikimet

Kontakto

777
777
045 584 613 045 584 7190037745584613
Facebook

Enquire about this property

Similar Properties

3,610€

Lokali leshohet me qera

Parku i qytetit, Prishtine

Banjo: 2m2: 361

Lokal

777

4 years më parë

3,610€

Banjo: 2m2: 361

Lokal

777

4 years më parë

200€

m2: 30

Lokal

777

4 years më parë

200€

m2: 30

Lokal

777

4 years më parë

500€

lokal me qera ne Ulpiane

Ulpianë, Prishtina

Lokal

777

2 years më parë

500€

777

2 years më parë

115,000€

m2: 82

Lokal

777

2 years më parë

115,000€

m2: 82

Lokal

777

2 years më parë


Nuk ka vlerësime ( 0 nga 5 )

Translate »